Тиждень «Осінь золота ходить по землі»

У дитячих садках Одеси проходить тиждень «Осінь золота ходить по землі»

У дитячих садках Одеси проходить тиждень «Осінь золота ходить по землі».

Так, в Одеському дошкільному навчальному закладі №125 пройшли тематичні заняття, присвячені осені. Діти знайомилися з прикметами осені, розучували вірші й пісні, вели спостереження за змінами у природі, майстрували вироби з природного матеріалу, брали участь в іграх і конкурсах. Підсумковим заходом тижня стала фотовиставка «Осіння прогулянка в парку» і сімейний проект «Осінній натюрморт».

Діти малювали осінні ілюстрації та картини, придумували казкові історії й розповіді, розгадували загадки, виготовляли аплікації. Під час роботи діти спостерігали, експериментували, брали участь у конкурсах, малювали, ліпили, грали, слухали музику, розглядали картини й ілюстрації, знайомилися з літературними творами, складали свої казки та оповідання.

Під час спостережень за явищами природи діти проводили власні дослідження, вчилися правилам безпечної поведінки для природи і для себе.

Основною метою тематичного тижня було розширення кругозору та систематизація знань дітей про осінь як пору року, її ознаки та явища: поглиблення уявлень про зміни в природі восени; розвиток вміння спостерігати за живими об’єктами і явищами неживої природи; розвиток вміння бачити красу навколишнього світу, різноманітність його форм і фарб; поповнення і збагачення знання дітей за лексичними темами: «Осінь», «Ліс», «Сад», «Парк»; виховання моральних і духовних якостей дитини під час  спілкування з природою.

 

Share this post