Тиждень психології у закладах освіти

До Всеукраїнського дня психолога

У закладах освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси до Всеукраїнського дня психолога проведено тематичний Тиждень психології. У зв’язку з введеним воєнного стану заходи проводились у форматі онлайн.

Цьогоріч серед решти заходів Тижня психології у закладах освіти проводилась однакова для всіх акція, яка символічно об’єднала учасників з різних закладів освіти акція «Намріємо плани на майбутнє»  

На другий день Тижня психології пройшов флешмоб для учнів «Дружня підтримка». Суть флешмобу полягала у тому, щоб кожний, хто бажає, надсилає своїм друзям, однокласникам світлини або відеозвернення зі словами підтрики. Учні створювали долоньки миру. За допомогою символів, які мають цілющі властивості (вода, квіти, сонечко, будинок, дерево, веселка та інші) діти передавали своє розуміння миру. 

 

Третій день Тижня психології «Дружні долоні Добрих справ» пройшов під девізом “Твори добро завжди і всюди, нехай тебе шанують люди!” Відкриваємо скриньку добрих справ!

        

Протягом  четвертого та п’ятого днів Тижня психології  в закладах освіти міста Одеси пройшли акція «Скринька радості або Скринька пророцтв» та флешмоб «Коло єднання».

 

Учні поділилися  своїми мріями та планами, що мотивують на майбутнє, стають особистим ресурсом у важку годину. Кожна добра справа, кожне побажання підкріплено силою думки наших дітей. Тож нехай здійсниться усе намріяне, а слова подяки та підтримки летять до наших мужніх захисників, які боронять рідну землю!

    

********************************************

Довідково:

Поради з надання першої психологічної допомоги людям, які пережили кризову подію

Поради від експертів ЮНІСЕФ: “Як підтримати дітей у стресових ситуаціях”

«Підтримай дитину»: канал створено з турботою про батьків і дітей

В Україні стартував проєкт психологічної підтримки «Поруч»

Поради від захисника України: МОН розробило інформаційний комікс для дітей у воєнний стан

МОН запускає інформаційну кампанію про те, як заспокоїти дітей під час війни

Ми запускаємо безплатну телефонну лінію психологічної допомоги

Одеські волонтери-психологи надають консультації телефоном

ВІДКРИТО “ГАРЯЧУ ЛІНІЮ” ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ

Share this post