У міському саду пройшло свято «Місто щасливих родин»

Заходи пройшли з нагоди відзначення Дня матері, Міжнародного дня сім’ї та Дня вишиванки

18 травня 2023 року в Одеському міському саду у рамках відзначення Дня матері, Міжнародного дня сім’ї та Дня вишиванки Департаментом освіти та науки Одеської міської ради було проведено низку святкових заходів.

Мета заходів – поділитися радістю творчості, подарувати позитивну енергію та оптимістичний настрій одеситам. 

 До уваги одеситів під час заходу «Місто щасливих родин» були:

– модельний показ дизайнерського вбрання Одеського професійного ліцею технологій та дизайну державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського»;

– дефіле одеських родин у вишиванках «Вишиванка єднає покоління»;

– виступи дитячих творчих колективів;

– нагородження сімей-переможців конкурсу сімейної творчості «Творча сім’я – моя родина і Я»;

– нагородження переможниць міського конкурсу творчості серед вихованців закладів освіти м. Одеси «А я просто українка, україночка».

 Поштовхом до нових ідей і втіленням цікавих проєктів стала участь закладів позашкільної та професійно-технічної освіти міста у «Території незламності» – майстеркласах виставки-ярмарку виробів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва на підтримку захисників України.  

 «Вишиванкове селфі», яке стало роздинкою свята, дало можливість створити незабутні спогади, закарбувати веселі моменти та зробити яскраві світлини з родиною біля оформлених фотозон. Творці даної локації дали можливість людям відчути радість і позитив. Милувало око те, що всі учасники свята були одягнуті у вишиванки.

 Art-простір «Намалюй родинне дерево» – майданчик перед Міським садом, який перетворився на великий мольберт, на килим, сплетений із сонячних променів та національної символіки. Діти малювали на мольбертах та асфальті, передаючи кольоровою крейдою свої почуття та мрії про найскорішу перемогу та мир.

 

 

 

  

Share this post