Всеукраїнський проект “JuniorZ”

Департамент освіти та науки Одеської міської ради започатковує реалізацію Всеукраїнського проекту “JuniorZ” та проводить презентаційний тренінг для вчителів фізичної культури м. Одеси

15 травня 2019 року в рамках реалізації Всеукраїнського проекту «JuniorZ» представниками Громадської організації «Спортивний рух Олександра Педана «JuniorZ», спортивних федерацій та інших громадських організацій у  м. Одеса буде проведено презентаційний тренінг для директорів, вчителів фізичної культури, учнів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеса.

Презентаційний тренінг проходитиме на базі Одеської гімназії №4 (вул. Болгарська, 88).

Метою даного тренінгу є впровадження сучасних варіативних модулів у процес фізичного виховання учнів, формування у вчителів ключових компетентностей щодо застосування сучасних методик в навчальній та виховній діяльності, підвищення рівня фізичної підготовленості учнів, стимулювання участі учнів у всеукраїнських, обласних, міських, шкільних фестивалях, змаганнях шкільних ліг з новітніх видів спорту, конкурсів «Краща школа «JuniorZ» та «Кращий вчитель фізичної культури «JuniorZ».

Всеукраїнський проект «JuniorZ» реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України, Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України, Спортивного комітету України, Української федерації учнівського спорту, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Громадської організації «Спортивний рух Олександра Педана «JuniorZ», спортивних федерацій та інших громадських організацій України.

Основними напрямками проекту є: популяризація здорового способу життя серед учнів із залученням думок лідерів; організація спортивних заходів для учнів; популяризація новітніх варіативних модулів з фізичної культури у закладах загальної середньої освіти; проведення всеукраїнських та регіональних тренінгів та майстер-класів; проведення шкільних, районних, міських, обласних і всеукраїнських фестивалів і змагань шкільних ліг «JuniorZ»; створення платформи, у тому числі на основі сучасних інформаційних технологій, яка буде об’єднувати дитячі спортивні течії; розвиток у кожному регіоні мережі експертів «JuniorZ»; напрацювання кращих практик щодо впровадження проекту у закладах загальної середньої освіти.

Лист Міністерства освіти і науки України від 03.01.2018 №1/9-2 “Про Всеукраїнський проект “JuniorZ”

Share this post