«У Новий рік з новою мрією!»: анонс

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

У грудні 2023 року пройде щорічний міський творчий конкурс аматорських відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!» до різдвяних та новорічних свят серед учнів та вихованців закладів освіти міста відповідно до Положення.

Організатором міського конкурсу аматорських відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!»  є Департамент освіти та науки Одеської міської ради.

Мета Конкурсу –  формування у підростаючого покоління активної громадянської позиції, виховання патріотичних почуттів і любові до рідного міста, розвилку творчого потенціалу дітей та молоді, з нагоди святкування різдвяних та новорічних свят.

На Конкурс надаються аматорські відеоролики, створені доступними засобами, що містять новорічні та різдвяні привітання у будь-якій формі.

Тривалість відеоролику – до 4-х хвилин.

Звертаємо увагу, що до 20 грудня 2023 року учасникам необхідно розмістити аматорські відеопривітання на YouTube (https://www.youtube.com) та надіслати заявку на участь у Конкурсі на електронну адресу [email protected].

Шляхом інтерактивного голосування на електронних ресурсах у мережі Інтернет обираються кращі аматорські відеопривітання Конкурсу серед закладів освіти.

Журі Конкурсу визначає переможців:

 серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти за номінаціями:

– «Найкраще аматорське відео»;

– «Приз глядацьких симпатій»;

– «Дружна дитяча родина»;

– «За оригінальність ідеї»;

– «Надія міста»;

серед закладів дошкільної освіти за номінаціями:

– «Дружна дитяча родина»;

– «Надія міста».

Переможці міського конкурсу аматорських відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!» нагороджуються дипломами, учасники – грамотами Департаменту.

____________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 22.11.2023 №366 “Про проведення міського творчого конкурсу аматорських відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!»

Відеотека міського творчого конкурсу аматорських відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!» розміщена у розділі «Медіа».

Share this post