Стартувала попередня реєстрація для участі у проекті GoCamp

У 2020 році 550 українських шкіл зможуть запросити до себе іноземних волонтерів та організувати пришкільні мовні табори у форматі GoCamp

Для усіх бажаючих долучитися до ініціативи стартувала попередня реєстрація, що триватиме до 17 листопада 2019 року за посиланням: https://gocamps.com.ua/ua/apply-as-a-school-short-form/

На даному етапі  реєстрація не означає подачу заявки на GoCamp 2020 і не зобов’язує кандидатів надалі організовувати табір. У такий спосіб організатори виявлять кількість потенційних учасників, а також зможуть роз’яснити умови участі зацікавленим адміністраціям.

Так, усі освітні заклади, які подадуться на попередню реєстрацію, об’єднають у Вайбер-групі. А вже на початку листопада організатори почнуть пояснювати особливості цьогорічної програми та умови участі. Вони також допомагатимуть у підготовці заявок для основної реєстрації та відповідатимуть на уточнюючі запитання. Реєстрація на основну сесію буде відкрита з 18 листопада до 15 грудня 2019 року.

Цього року табори GoCamp відбудуться у такі дати:

  • з 1 до 12 червня (200 шкіл);
  • з 10 до 21 серпня (300 шкіл);
  • з 7 до 18 вересня (50 шкіл).

Участь закладів у проєкті – безкоштовна.


Пілотний проект GoCamp стартував у 2016 році.

GoCamp – це масштабний проєкт літніх мовних таборів із залученням іноземних волонтерів. Вони допомагають школярам у вивченні іноземної мови, а також сприяють підвищенню кваліфікації вчителів через опанування нових методик спілкування з учнями.

Нагадаємо, що активну участь у проєкті беруть Одеська гімназія №4 Одеської міської ради Одеської області, Одеська гімназія №8 Одеської міської ради Одеської області, Одеський навчально-виховний комплекс „Гімназія №7 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови” Одеської міської ради Одеської області, Одеська спеціалізована школа №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області, Одеський навчально-виховний комплекс №84 „Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Одеської міської ради Одеської області.

У рамках реалізації проекту Snapchat GoCamp в Одеській спеціалізованій школі №35 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області волонтер Анела Куралік з Мюнхена (Федеративна Республіка Німеччина) протягом 2-х тижнів проводила уроки з німецької мови.

 Учасники проєкту мають можливість попрацювати з волонтерами різних країн світу, отримати досвід перебування у багатокультурному середовищі, покращити знання іноземної мови тощо.

 

Share this post