«Срібне слово»: підсумки

Підведено підсумки фінального туру ІІ етапу міського конкурсу читців, поетів та прозаїків «Срібне слово»

На базі освітнього простору «CreatED» проведено фінальний тур ІІ етапу міського конкурсу читців, поетів та прозаїків «Срібне слово» у номінаціях «Читці» та «Поети, прозаїки».

Мета Конкурсу – виховання високої патріотичної свідомості, почуття любові та ціннісного ставлення до Батьківщини, держави, нації і народу, сприяння розвитку творчих здібностей дітей та молоді, формування основ виразного художнього читання й культури слова, а також виявлення поетичних та літературних здібностей у школярів.
У фінальному турі ІІ етапу міського Конкурсу взяли участь 48 учнів (вихованців) закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.
Фахове журі відзначило відповідність виступів конкурсантів Положенню про конкурс, демонстрацію високого рівня сценічної культури, дотримання правил виразного читання.

Частина учасників мають свої поетичні збірки, беруть участь у різних творчих змаганнях. А одна з наймолодших учасниць конкурсу, учениця 3 класу Одеського ліцею № 49 Мілана Підгорна, започаткувала свій проєкт «Хочу допомогти дітям», і всі кошти від реалізації своєї книжечки «Дивовижна пригода» дівчинка перерахувала до Благодійного фонду «Постраждалі діти війни».

Переможців фінального етапу чекає нагородження дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Вітаємо переможців Конкурсу! Дякуємо педагогам, керівникам гуртків, батькам за підтримку і допомогу в підготовці учасників.

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 15.11.2023 №362 “Про підсумки фінального туру ІІ етапу міського конкурсу читців, поетів та прозаїків “Срібне слово”. 

 

  

  

Share this post