Учні одеських шкіл відвідали Дні відкритих дверей в одеських ВНЗах

Учні одеських закладів загальної середньої освіти відвідали Дні відкритих дверей

в Одеському регіональному інституті державного управління  Національної академії державного управління при Президентові України та в Національному університеті «Одеська юридична академія».

У заході взяли участь майже 300 школярів, які навчаються в 9-11 класах закладів загальної середньої освіти  міста Одеси.

В Одеському регіональному інституті державного управління учні ознайомились з напрямами навчання та з умовами конкурсного відбору, відвідали факультети та кафедри закладу, перевіряли свої здібності методом тестування.

  

Гості заходу дізнались про можливості, які отримує студент під час навчання в інституті та дізнались про спеціальності «Публічне управління та адміністрування» і «Менеджмент».

Навчання в інституті орієнтоване на опанування новітніх технологій менеджменту, інформаційних та соціальних технологій, методів бізнес-аналізу, прогнозування ризиків та сценаріїв розвитку.

  

Під час Дня відритих дверей випускники шкіл мали можливість ознайомитись з безкоштовними освітніми програмами, такими як: «Школа майбутнього менеджера», інтерактивний проект «Крок до успіху», тренінговий центр «Управління проектами», мовний клуб та студія публічної майстерності.

 

На Дні відкритих дверей в Національному університеті «Одеська юридична академія» учні мали можливість дізнатися про деталі вступу та навчання, познайомитися з керівництвом та професорсько-викладацьким складом, побачити презентацію факультетів та інститутів, отримати відомості про актуальні освітні програми, що реалізуються в університеті.

 

Діти задавали питання про Національний університет «Одеську юридичну академію», які їх цікавлять та мали можливість оцінити переваги матеріально-технічної бази закладу.

 

Профорієнтаційна робота у закладах загальної середньої освіти міста Одеси  продовжується.

Share this post