Відкриття Новорічної резиденції святого Миколая. Фото

На базі закладів освіти міста відбулося відкриття резиденції святого Миколая 

Сьогодні, 19 грудня, традиційно відбулось відкриття резиденцій святого Миколая, які працюватимуть упродовж тижня на базі Одеських ліцеїв №60 та «Європейський», будинку дитячої та юнацької творчості «Тоніка» і палацу дитячої та юнацької творчості «Біла акація».

Одеситів у резиденціях зустрічав святий Миколай та пригощав пряниками-«миколайчиками» кожну дитину. У резиденціях були встановлені святкові скриньки, до яких діти та дорослі мали змогу кинути листи зі сподіваннями на диво, здійснення мрій, найзаповітнішими бажаннями всіх українців на Перемогу і Мир.

Усі дітлахи активно брали участь у святковому караоке, квесті, фоточеленджі, майстер-класах з виготовлення новорічних іграшок, котоберігів, сувенірів. Юні одесити разом із лідерами учнівського самоврядування Парламенту старшокласників м. Одеси прикрашали ялинку Перемоги, готували творчі роботи для українських захисників, дивилися мультфільми та з нетерпінням чекали зустрічі зі святим Миколаєм. 

Лідери учнівського самоврядування Парламенту старшокласників м. Одеси разом із святим Миколаєм привітали дітей в Одеській міській лікарні №3 та спільно із Національною гвардією України відвідали  дітей-сиріт Центру соціально-психологічної реабілітації. Дітям вручили подарунки.

Також з нагоди свята відбулося привітання дітей з трьох будинків сімейного типу, які переїхали з окупованої території Херсонської області.

Юні одесити отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.

 

 

 

 

 

Share this post