Перша українсько-ізраїльська конференція відкрилась в Одесі

08 липня 2019 року освітянська спільнота міста Одеси гостинно зустріла учасників конференції Всеукраїнської  асоціації «Відроджені гімназії України»

Цього року темою зустрічі визначили «Нові освітні технології та проекти (стартапи) у системі середньої освіти Ізраїлю».

Урочисте відкриття українсько-ізраїльської конференції відбулося на базі Одеського навчально-виховного комплексу №4 «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – гімназія» Одеської міської ради Одеської області.

Педагогічний та учнівський колективи Одеського НВК №4 радо зустріли учасників українсько-ізраїльської конференції – освітян з різних куточків України та представників делегації з Ізраїлю. 

Учасників українсько-ізраїльської конференції привітала Олена Буйневич, директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради, яка розкрила особливості впроваджених інновацій і стартап-проектів у галузі «Освіта».

З привітальною промовою виступив Ярослав Турянський, президент асоціації керівників закладів освіти “Відроджені гімназії України” та модератор Першої українсько-ізраїльської конференції.

Перед учасниками конференції виступив віце-президент Асоціації ФІСЕ, член правління спілки вчителів Ізраїлю Алекс Шнайдер із актуальною доповіддю «Створення сучасного освітнього середовища в Україні: управлінський аспект» та «Наша відповідальність і освітні виклики в постійному оновленні програми навчання в школах Ізраїлю. Створення стартапів».

Програмою чотириденної українсько-ізраїльської конференції «Нові освітні технології та проекти (стартапи) у системі середньої освіти Ізраїлю» передбачено проведення робочих столів, дискусій, пленарних сесій та інших заходів.

Українсько-ізраїльська конференція «Нові освітні технології та проекти (стартапи) у системі середньої освіти Ізраїлю» проводиться при підтримці департаментів освіти та науки, міжнародного співробітництва та меркетингу Одеської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post