Урочиста лінійка з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує.

07 травня 2021 року на Алеї Слави у центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка відбулася урочиста лінійка з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також відновлення несення Почесної Вахти Пам’яті у 2021 році. У заході взяли участь школярі міста у складі почесних варт закладів загальної середньої освіти м. Одеси. Мета заходу – національно-патріотичне виховання учнівської молоді.

На урочистій лінійці були присутні почесні гості: керівники міста та депутати Одеської міської ради, ветерани Другої світової війни та  військовослужбовці – учасники бойових дій на сході України, керівники закладів освіти міста та представники громадських організацій.

Під час урочистої лінійки представники Почесних варт, визнаних кращими за підсумками несення Почесної Вахти Пам’яті у 2019 році, передали Прапор Поста №1 Почесній варті Одеського НВК № 90, яка першою заступає на Почесну Вахту Пам’яті у 2021 році. Урочисто та зворушливо пролунали слова клятви та перша зміна заступила на Вахту Пам’яті біля Вічного вогню.

На знак вічної подяки тим, хто відстояв свободу нашого народу в жорстокій сутичці з нацизмом, хто боронить незалежність України сьогодні і тим хто віддав за це життя представники Почесних варт та гості заходу поклали квіти до пам’ятника Невідомому матросу, до могил Героїв похованих на Алеї Слави.

Захід проведений із дотримання карантинних вимог.

 

 

Share this post