Урок до Дня Європи від Освітнього Центру Верховної Ради України

Учнів запрошують на спеціальний онлайн-урок до Дня Європи

З минулого року Україна долучилася до заходів з нагоди Дня Європи — свята, яке традиційно 9 травня відзначається в Європейському Союзі та інших країнах на знак миру та єдності на континенті.

Цьогоріч Освітній центр Верховної Ради України проведе масштабний просвітницький онлайн-захід до Дня Європи. Захід скерований на висвітлення передумов створення та структури Європейського Союзу – міжнародної організації, яка стоїть пліч-о-пліч з Україною у нашій боротьбі за свободу та незалежність.

Упродовж уроку учні матимуть можливість продемонструвати свої знання та позмагатися за першість у вікторині, переможці якої отримають спеціальні подарунки від Освітнього центру Верховної Ради України.

 Дата проведення: 09 травня 2024 року

 Час: о 14:00

 Місце проведення: онлайн-платформа Zoom

 Учасники: учні закладів загальної середньої освіти

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/bPK1HPXsDgMmNya26

Звертаємо увагу, що реєстрація доступна до 12:00 8 травня 2024 року.

__________________

Довідково:
Освітній центр Верховної Ради України – структурний підрозділ Апарату ВР України, метою якого є підвищення обізнаності громадян щодо принципів та функцій парламенту та демократії і сприяння відкритості українського парламенту та кращій взаємодії з громадянами, а також провадження просвітницьких програм для українських школярів та студентів.

Share this post