В Одесі пройшов благодійний марафон «До світлого дня – світлі вчинки»


Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує.

З метою впровадження нових підходів і шляхів до виховання патріотизму серед дітей та учнівської молоді, виховання у підростаючого покоління загальнолюдських, духовних та моральних цінностей, формування відчуття власної необхідності у тих, хто потребує допомоги, а також розвитку волонтерського руху за ініціативи департаменту освіти та науки Одеської міської ради у квітні 2021 року напередодні великодніх свят  в закладах освіти міста пройшов благодійний марафон «До світлого дня – світлі вчинки», у рамках якого діти та учнівська молодь під керівництвом педагогів брали активну участь у різних благодійних заходах.

Так, з метою формування екологічної свідомості підростаючого покоління та популяризації екологічного способу життя у рамках благодійного марафону проведена акція «Зелене місто», під час якої педагоги, лідери учнівського самоврядування, учні,  вихованці та їх батьки облагороджували пришкільні території, майстрували і розвішували на деревах годівниці, саджали квіти, дерева.

У закладах освіти міста пройшли майстер-класи з розпису і фарбування яєць, організовані виставки, виготовлених великодніх прикрас та оберегів. Для учнів та вихованців закладів освіти у соціальних мережах проведений онлайн-фестиваль, виготовлених власноруч дитячих виробів, сувенірів, привітальних листівок #Easterfestival.

За доброю традицією до великодніх свят членами Парламенту старшокласників  м. Одеси організована та проведена благодійна акція «У колі друзів», під час якої лідери учнівського самоврядування закладів освіти міста з виготовленими власноруч подарунками, оберегами та великодніми смаколиками відвідали вихованців інтернатної групи Одеського ліцею «Олімпієць» спортивного напрямку, військовослужбовців, які перебувають на лікуванні в Центральному військовому клінічному шпиталі № 411, а також людей похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів,  які знаходяться у геріатричному пансіонаті.

Вихованцями позашкільних закладів міста підготовлена концертна онлайн-програма «Подаруй тепло сердець» для воїнів АТО, які перебувають на лікуванні у військовому шпиталі.

Лідери учнівського самоврядування взяли участь в онлайн-зустрічі з представниками Одеської національної академії харчової технології. Під час зустрічі старшокласники дізналися про історію свята Великодня, традиції українського народу щодо випікання пасок та фарбування та прикрашення яєць.

У рамках благодійного марафону члени Парламенту старшокласників м. Одеси долучилися до акції «Українське писанкове дерево» («Ukrainian Easter tree»), під час якої лідери учнівського самоврядування прикрашали дерева пасхальною тематикою на Театральній площі біля Одеського національного академічного театру опери та балету.

 

 

 

Крім цього, у рамках благодійного марафону «До світлого дня – світлі вчинки» у закладах загальної середньої освіти проведена благодійна акція  «Дімкіна весна». Кошти, отримані від продажу випічки, в сумі понад 100 тис .грн. лідерами учнівського самоврядування – членами Парламенту старшокласників м. Одеси будуть перераховані на лікування хворої дитини Дмитрика Свічинського.

 

 

 

 

 

Share this post