Семінар «Розвиток безпечної та розумної інфраструктури закладу середньої освіти»

20 лютого 2019 року для керівників закладів середньої освіти м. Одеса пройшов навчальний семінар «Розвиток безпечної та розумної інфраструктури закладу середньої освіти»

Семінар організовано департаментом освіти та науки Одеської міської ради спільно з Одеською національною академією зв’язку ім. О.С. Попова.

Захід пройшов за адресою: м. Одеса, вул. Кузнечна, 1, ауд. 223 (конференц-зала) ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Учасників семінару привітав ректор ОНАЗ ім. О.С. Попова Петро Воробієнко та заступник начальника відділу інформаційно-інноваційних технологій департаменту освіти та науки Одеської міської ради  Ірина Язвінська.

Актуальні питання розумної інфраструктури навчального закладу як основи розумної освіти освітив проректор з наукової роботи ОНАЗ ім. О.С. Попова Вадим Каптур, який наголосив на тому, що розумний навчальний заклад – це заклад, в якому сукупність використання підготовленими людьми технологічних інновацій та Інтернету створює передумови до нової якості процесів та результатів освітньої, соціальної та інших видів діяльності навчального закладу та варіанти побудови системи управління «розумним» навчальним закладом.

Проблему організації “захищеного середовища”для закладів загальної середньої освіти з використанням технічних засобів освітив доцент кафедри інформаційноїх безпеки ОНАЗ ім. О.С. Попова Сергій Стайкуца.

Під час виступу щодо захисту дітей в мережі Інтерет та інструментарію Вадим Каптур проговорив про корисні посилання з даної теми. Зокрема,

Участь у заході взяли 83 керівника закладів загальної середньої освіти м. Одеса та представники департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

     

Після семінару учасники отримали сертифікати.

Міністерство освіти і науки України надало інструктивно-методичні рекомендації щодо проведення у закладах середньої загальної освіти Дня безпечного Інтернету, розроблені ГО «Центр кращого інтернету» спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Корисні посилання з теми безпечного Інтернету: https://osvita-omr.gov.ua/diialnist/napriamky-roboty/ikt/

 

Share this post