В Одесі відбудеться конкурс «А я просто українка, україночка

У жовтні 2020 року департаментом освіти та науки Одеської міської ради буде проведений міський конкурс творчості серед вихованців закладів освіти м. Одеси «А я просто українка, україночка» 

Метою конкурсу є:

  • популяризація кращих досягнень національно-культурної та духовної спадщини українського народу; 
  • сприяння розвитку інтересу школярів до української культури, традицій та обрядів українського народу;
  • розкриття творчого потенціалу вихованців закладів освіти міста;
  • спонукання молоді до активної протидії українофобству, сепаратизму та шовінізму.

До участі у конкурсі запрошуються команди закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Одеси. Конкурсантам необхідно до 12 жовтня 2020 року заповнити реєстраційну форму та розмістити якісний відеозапис конкурсного виступу учасниці – претендентки на звання «Українка, україночка» в електронному вигляді за посиланням: https://forms.gle/ws9KXHAtjWoViv8w5.

Переможниці Конкурсу будуть нагороджені відповідними дипломами департаменту освіти та науки Одеської міської ради та цінними подарунками.

nullНаказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 23.09.2020 №205 “Про внесення змін до наказу департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 31.01.2020 № 19 “Про проведення міського конкурсу творчості серед вихованців закладів освіти м. ОдесиА я просто українка, україночка” у 2020 році”


Міський конкурс творчості серед вихованців закладів освіти м. Одеси «А я просто українка, україночка» проводиться у рамках виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 16.03.2016 № 436-VІІ.

Share this post