В Одесі відзначили юних переможців конкурсів та олімпіад
Талановита молодь Одеси отримала відзнаки
В Одеському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Василя Василька відбулося урочисте нагородження учнівської молоді – переможців регіональних та всеукраїнських конкурсів, олімпіад і творчих змагань.
Цьогоріч відзнаки отримали переможці предметних олімпіад, вихованці Малої академії наук України, які представили дослідницькі та інноваційні проєкти з різних галузей науки, учасники та переможці військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), а також найталановитіші родини міста й учасниці конкурсу «А я просто українка-україночка!».
Особливі слова вдячності та гучні оплески пролунали на адресу педагогів, які своєю щоденною працею допомагають юним одеситам досягати високих результатів на всеукраїнському рівні.
Переможці отримали дипломи та фінансові сертифікати на розвиток своїх здібностей. Розмір індивідуальних премій для олімпійців і науковців МАН становив від 1 250 до 5 750 гривень, командні нагороди для учасників гри «Сокіл» («Джура») — від 3 000 до 11 000 гривень. Творчі родини та переможниці мистецьких конкурсів також були відзначені грошовими сертифікатами.
«Просто хочу сказати нашим дітям: сяйте і прославляйте нашу рідну Одесу!» — привітала учасників заходу директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Юлія Філлер.
Захід став яскравим свідченням того, що талановита молодь Одеси, попри всі виклики сьогодення, продовжує досягати нових вершин у науці, творчості та громадській діяльності.









