Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»

Учасники онлайн-фестивалю дитячої та юнацької творчості закладів позашкільної освіти м. Одеси «Позашкілля-Fest»   

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт»це заклад позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, що забезпечує творчий розвиток дітей та юнацтва у художньо-естетичному, гуманітарному, науково-технічному, фізкультурно-спортивному напрямах. Центр організовує роботу 163 гуртків та творчих дитячих колективів, які відвідують 2830 вихованців віком від 5 до 20 років; серед них і діти із соціально-незахищених верств населення. Розвиваючи свої здібності на заняттях гуртків Одеського ЦДЮТ «Дивосвіт» вихованці мають можливість більш свідомо обрати майбутню професію та продовжити навчання у середньо-спеціальних та вищих закладах освіти.

У 2019 році центру виповнилося 45 років. За роки діяльності закладу 6 педагогів були нагороджені Почесним знаком  «Відмінник освіти України», 1 – «Заслужений працівник культури України», 2 – Почесним знаком Одеського міського голови «Подяка», 5 – Почесним знаком Одеського міського голови «Трудова слава», 6 – педагогічних працівників отримали  педагогічне звання «Керівник гуртка-методист», 1 – Почесним званням «Кращий педагогічний працівник міста Одеси».

6 творчих художніх колективів закладу за високий рівень виконавської майстерності удостоєні почесного звання «Зразковий художній колектив»: це вокально-хорова студія «Едельвейс» та студія естрадної пісні «Астра», вокальна студія «Камертон» та студія бісероплетіння «Перлинка», ансамбль танцю «Непосиди» та хореографічний ансамбль «Пірует». Крім цього, два творчих художніх колективи закладу удостоєні почесного звання «Народний художній колектив» – це театральна  студія «Тріумф» та ансамбль грузинського народного танцю «Сакартвело».

Заклад є активним учасником освітянських форумів: Всеукраїнського рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» (2014 рік), міжнародного освітянсько-наукового форуму «Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку» (2016 рік). За успіхи  у навчанні та вихованні дітей та молоді, вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти України педагогічний колектив Одеського ЦДЮТ «Дивосвіт» був двічі нагороджений Дипломом Міністерства освіти і науки України та удостоєний Почесного звання «Флагман позашкільної освіти» (2011, 2018 рік). 

 

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка»це заклад позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси,  який має яскраво виражену індивідуальність, неповторне обличчя. У ньому функціонують гуртки з різни напрямів: художньо-естетичного, туристсько-краєзнавчого, науково-технічного, фізкультурно-спортивного, соціально-реабілітаційного, гуманітарного та інших. Кожна з 159 гурткових груп – це своєрідна школа становлення особистості, де для багатьох дитяче захоплення з часом переросте в покликання. Розташований у затишному куточку Суворовського району Одеський БДЮТ «Тоніка» відвідують близько 2200 юних одеситів.

Шість творчих художніх колективів закладу за високий рівень виконавської майстерності удостоєні почесного звання «Зразковий художній колектив» – це ляльково-театральна студія «Піноккіо» та музично-театральна студія «Рандеву», ансамбль народного танцю «Барвінок» та ансамбль класичного танцю «Ноктюрн», естрадно-вокальний ансамбль «Камертон» та хореографічний ансамбль «Ассоль».   

“Клацніть” на фото, якщо ви хочете переглянути зображення більш детально.

   

Share this post