В одеських школах впроваджують сучасні енергозберігаючі технології

Для директорів одеських шкіл провели семінар з питань безпеки та енергозбереження в сфері освіти.

24 квітня 2018 року в сесійній залі Одеської міської ради для керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади Одеси відбувся семінар з питань енергоефективності.

Зустріч проведена з метою ознайомлення з енергоефективними технологіями в різних галузях.

У заході взяли участь: заступник Одеського міського голови Павло Вугельман, директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич, представники Агентства програм розвитку Одеси, Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області, Одеського політехнічного університету, керівники закладів загальної середньої освіти Одеси.

Учасники зустрічі розглянули питання впровадження системи енергоменеджменту в школах міста, енергомоніторингу і енергопаспортизації бюджетних установ, приклади спрощених інтерактивних моделей у сфері енергоефективності та їх застосування в освіті, популяризації сучасних енергозберігаючих технологій для школярів.

Протягом семінару особливу увагу було акцентовано на результатах перевірки дотримання правил пожежної безпеки в закладах освіти міста.

Share this post