Вчимося в НУШ: інтернет-додатки у початковій  школі

Тренер Нової української школи Баландіна Ірина провела майстер-клас «Використання інтернет-додатків у навчальному процесі початкової  школи»

Комунальною установою «Одеський методичний центр освітніх ініціатив» разом із тренером Нової української школи Баландіною Іриною, вчителем початкової  школи Одеського навчально-виховного комплексу №13 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія», проведений майстер-клас для  вчителів початкової  школи міста «Використання інтернет-додатків у навчальному процесі початкової  школи».

Метою заходу було ознайомлення   вчителів початкової  школи  із сучасними технологіями, методами та прийомами використання інтернет додатків у навчальному процесі початкової школи; засвоєння  та закріплення  навички використання вчителями інтернет додатків під час викладання навчального матеріалу на прикладі додатку Learningapps.

Майстер-клас проводила Баландіна  Ірина, тренер НУШ, вчитель початкової  школи навчально-виховного комплексу №13, яка вже декілька років впроваджує у свою роботу сучасні інформаційно-комунікаційні технології. Присутні на заході вчителі початкової  школи виконували практичні завдання з використанням інтерактивних технологій.  Використовуючи інтерактивні завдання, тренер залучала особисто присутніх вчителів у процес навчання, акцентуючи на пізнавальному напрямку процесу, який робить його більш яскравим і наочним, стимулюючи інтерес і допитливість  вчителів.

Вчителям  початкової  школи  часто необхідно застосовувати під час професійної діяльності різні види вправ з  учнями  початкової  школи. Сервіс LearningApps є безкоштовним і дозволяє зберегти створені додатки.  За допомогою  готових шаблонів можна створювати власні наробки.

Засвоєні учасниками практичні завдання  з використанням інтерактивних технологій  сприятимуть розвитку  їх комп’ютерної   грамотності і будуть корисними для використання в роботі з учнями різних вікових категорій.

Share this post