Велика родина дошкільників

Чим займаються вихованці садочків протягом дня? Як проходить період адаптації діток у садочках? Чи створені комфортні умови для їх перебування в групі? Чи не сумують вони за батьками?

На всі ці та інші питання батьки отримують відповіді, коли вперше переступають поріг дошкільного закладу.

Вихователі та всі працівники закладів дошкільної освіти, докладають багато зусиль, аби діткам було комфортно, весело під час ігор, цікаво під час занять і прогулянок; щоб вони смачно їли, міцно спали і завжди були у гарному настрої; сприяють прояву дитячої творчості, наповнюючи їх світ яскравими фарбами та враженнями; допомагають відкривати незвичайне у звичайних речах і осягати красу світу.

Своїм завданням всі працівники дошкільних закладів освіти вважають – всіляко допомагати дитині у цей важливий і непростий період.

Варто зауважити, що на сьогодні діти раннього та передшкільного віку м. Одеса мають усі можливості для отримання повноцінної дошкільної освіти, адже велика родина закладів дошкільної освіти налічує 133 заклади та 9 дошкільних підрозділів при закладах загальної середньої освіти, в яких виховуються близько 30 000 дошкільників.

Для забезпечення права на дошкільну освіту дітей з особливими освітніми потребами у місті функціонують 19 закладів комбінованого типу – в яких поряд з групами загального розвитку, функціонують спеціальні та санаторні групи; 8 закладів компенсуючого, в яких забезпечується догляд, розвиток, оздоровлення, виховання та навчання з урахуванням особливих освітніх потреб; 39 закладів дошкільної освіти, в яких створено 61 інклюзивна група де виховується 151 дитина з особливими освітніми потребами.

Кожен з нас знає, яку важливу роль вихователь відіграє в становленні людини та суспільства загалом.

Сьогодні в освітній галузі міста Одеси працює більше 16,5 тис. працівників, з яких майже 2 500 тисячі – це вихователі закладів дошкільної освіти, серед яких (за період з 2017 по 2021 рік) почесне звання “Кращий педагогічний працівник міста Одеси” мають 14 педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.

Поряд з вихователями в дитячих садочках працює багато інших людей, які докладають багато зусиль до того, щоб діткам в садочках було смачно, тепло, затишно, безпечно, аби постіль і рушнички були завжди чистими та приємно пахнули, територія та приміщення чистими та безпечними, а їжа смачною, поживною та корисною!

У рамках Всеукраїнського тижня дошкілля, який проходить з  20 по 24 вересня 2021 року, вихованці та їх батьки долучились до флешмобу #ДякуюВихователю. У своїх коротких відеозверненнях вони висловили слова подяки вихователям та всім працівникам закладів дошкільної освіти м. Одеси за їх любов і проявлену чуйність, за терпіння і розуміння, за доброту сердець і великодушність, за цікавий розвиток і захоплююче дозвілля.

Тож вітаємо всіх працівників закладів дошкільної освіти зі святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!

Приходьте на роботу з посмішками, будьте здоровими та щасливими! Адже, чим більше щасливих дорослих, тим щасливішими ростуть наші діти!

Share this post