Пройшов освітній діалог «Одеса-Київ»

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує


23 листопада 2023 року на базі Одеського ліцею №9 Одеської міської ради Одеської області відбувся освітній професійний діалог «Одеса-Київ» за темою «Організація освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні»

Організатори заходу – Департамент освіти та науки Одеської міської ради та КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Учасники освітнього діалогу – керівники закладів загальної середньої освіти.

Провідні спікери зустрічі: Алевтина БАГІНСЬКА, директорка Київської гімназії №34, з доповіддю «Іміджмейкінг закладу: як створити позитивні комунікації, прозорість та відкритість діяльності закладу освіти. Професійні стандарти керівника закладу освіти і вчителів» та Інна ГОНТАР, директорка Київського НВК №240, з доповіддю «Мультипрофільне навчання як одна із форм організації профільного навчання. Навчання за індивідуальними планами та програмами. Метод проєктів як засіб оптимізації освітнього процесу».

Зустріч пройшла під гаслом «Без професійного директора й творчого вчителя не може бути ні нової школи, ні нового суспільства, ні вільної України!»

Під час освітнього діалогу учасники заходу взяли участь у загальноміський акції «Кава від освітян. Миколай на теплій хвилі». Донати від цієї акції будуть спрямовані на човни та мотори для Збройних Сил України. 

#ОдесаОсвіта

Share this post