Відбудеться всеукраїнський онлайн-урок із кібергігієни

Запрошуються усі охочі на урок з кібергігієни

21 травня о 16:00 за ініціативою CRDF Global в Україні та за підтримки Державного департаменту США відбудеться всеукраїнський онлайн-урок із кібергігієни для учнів 8–11 класів.

Про це інформує Міністерство освіти і науки України.

Мета уроку – підвищити обізнаність молоді про правила безпечної поведінки в інтернеті.

Онлайн-урок транслюватимуть на ютуб-каналі Всеукраїнської школи онлайн за покликанням.  Під час уроку провідний кіберексперт Єгор Аушев розповість, як створювати надійні паролі, розпізнавати шкідливі покликання та підʼєднуватися до Wi-Fi безпечно.

До матеріалів заняття входить:

  • інформативний відеоурок;
  • освітні матеріали та завдання з кібергігієни;
  • нотатка із правилами, доступна для друку або зберігання в шкільних чатах.

Запрошуються педагоги, батьки та учні 8–11 класів до цієї важливої ініціативи задля підвищення рівня кібербезпеки молоді.

Захід реалізується в межах всеукраїнської освітньо-інформаційної кампанії з підвищення обізнаності населення щодо кіберзагроз, яку проводить CRDF Global за підтримки Держдепу США та сприяння РНБО України, НКЦК та МОН України.

_____________________________

Всеукраїнська освітньо-інформаційна кампанія з підвищення рівня обізнаності населення України щодо кіберзагроз та основних правил кібергігієни реалізується Представництвом Фонду цивільних досліджень та розвитку США в Україні за підтримки Державного департаменту США, сприяння РНБО України, НКЦК та МОН України, а також інформаційної підтримки Всеукраїнської школи онлайн, ГС «Освіторія» та «Київ Цифровий».

Share this post