«Здорові діти – здорова нація. Інновації в фізичній культурі»: форум-виставка

4 грудня 2021 року буде проведено форум-виставку «Здорові діти – здорова нація. Інновації в фізичній культурі»

Міністерство освіти і науки України (далі – МОН), Комітет фізичного виховання та спорту МОН України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» у партнерстві з Рухом Олександра Педана «ДжуніорЗ» та спортивними федераціями проведуть форум-виставку «Здорові діти – здорова нація. Інновації в фізичній культурі».

Захід проводиться з метою поєднання наукового, практичного та інноваційного потенціалу вчителів з фізичної культури закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО), тренерів, керівників ЗЗСО для пошуку інноваційних рішень, підвищення обізнаності з питань реформи «Нової української школи» в галузі фізичної культури, реалізації програми Президента України «Здорова Україна», запровадження інноваційних методик в практику діяльності ЗЗСО, співпраця з активними парками, громадами, знайомство з методами відбору якісного спортивного інвентарю, обладнання.

В межах форуму-виставки на вас чекають:

✓ Дискусійна панель з питань реалізації програми Президента України «Здорова Україна» в закладах освіти;

✓ Презентація варіативних модулів модельної навчальної програми для вчителів і фахівців фізичної культури (практичні майстер-класи з 12 варіативних модулів);

✓ Спортивний фестиваль школярів «JuniorZ» (запрошуються команди ЗЗСО. Кожен учасник отримає футболку та сертифікат фестивалю. Попередня реєстрація є обов’язковою);

✓ Виставка спортивного інвентарю та обладнання від компаній – партнерів форуму;

Sport Lab – майданчик для практичного випробовування зразків спортивного інвентарю та обладнання;

✓ Лекторій від експертів, науковців, практиків, що охоплюють ключові сфери діяльності ЗЗСО у справі збереження здоров’я дітей;

✓ Комунікація з провідними партнерами заходу, компаніями, їх учасниками та експертами;

✓ Розіграші подарунків від партнерів форуму-виставки.

Форум-виставка відбудеться 4 грудня 2021 року за адресою: м. Київ, 02000, вулиця Фізкультури, 1, Національний університет фізичного виховання і спорту України.

Початок заходу о 10:00.

Детальна програма заходу буде надіслана учасникам після попередньої реєстрації. Попередня реєстрація учасників форуму-виставки є обов’язковою за покликанням: https://forms.gle/NEjxSJzbAnG1cUKS7 або на e-mail: [email protected].

Всі учасники заходу повинні мати сертифікат про вакцинацію в паперовому вигляді або у додатку «Дія». Для учасників, які бажають взяти участь у практичних воркшопах, презентаціях варіативних модулів та роботі Sport Lab потрібно мати спортивну форму і взуття. За результатами заходу учасники отримають сертифікати підвищення кваліфікації.

Share this post