Відбулося перше заняття у Школі резерву керівних кадрів закладів освіти

За ініціативи департаменту освіти та науки Одеської міської ради 03 грудня 2018 року відбулося перше заняття для слухачів Школи резерву керівних кадрів

Відкрила Школу заступник директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Столбова.

“Проект «Школа резерву керівних кадрів закладів освіти» дає можливість підготовки кадрового потенціалу управлінців для сфери освіти міста, управлінця з актуальними професійними компетенціями, здатного вирішувати проблеми модернізації освіти на основі сучасної науки та передових технологій»,  ̶  зазначила заступник директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Столбова, звертаючись до слухачів Школи.

Після урочистого відкриття Школи було проведено установчий семінар «Нормативно-правові основи управління закладом освіти. Перспективи та зміни», під час якого слухачі ознайомились із основними напрямами, пріоритетами, завданнями і механізмами реалізації державної політики у галузі освіти.

Також на першому занятті слухачі познайомилися з планом Школи резерву керівних кадрів закладів освіти на 2018/2019 навчальний рік та пройшли психологічне тестування, яке було спрямоване на вивчення професійно важливих якостей керівника та виявлення управлінських якостей особистості.

Додаткову інформацію можна отримати за посиланням: https://osvita-omr.gov.ua/diialnist/kadry/

Share this post