Відбулись змагання з пожежно-прикладного спорту серед юнацьких команд міст-побратимів Варни та Одеси

ІІ Міжнародна зустріч-змагання юнацьких збірних команд міст-побратимів Варни та Одеси з пожежно-прикладного спорту відбулась у місті Варна

З 01 вересня по 07 вересня 2019 року в місті Варна (Республіка Болгарія) відбулась ІІ Міжнародна зустріч-змагання з пожежно-прикладного спорту серед юнацьких команд міст-побратимів Варни та Одеси.

У ході змагань спортсмени змагались у підійманні по штурмовій драбині у вікно 2-го та 3-го поверху навчальної вежі, подоланні 100 метрової смуги з перешкодами.

Мета цих заходів – популяризація серед молоді здорового та активного способу життя, навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, залучення широкого загалу школярів до вивчення правил безпеки життєдіяльності, популяризації пожежно-прикладного спорту та професії рятувальника. Організаторами змагань виступила громадська організація «Спортивна федерація пожежно-прикладного спорту Одеської області» при підтримці департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

По завершенню ІІ Міжнародної зустрічі-змагань юнацьких збірних команд з пожежно-прикладного спорту міст-побратимів Варни та Одеси учасників було нагороджено медалями та кубками.

Тренери Одеської команди з пожежно-прикладного спорту: 

Анатолій Бабенко, майстер спорту України з пожежно-прикладного спорту, срібний призер чемпіонату Світу з пожежно-прикладного спорту (2004 р., 2006 р.), бронзовий призер чемпіонату Світу з пожежно-прикладного спорту (2009 р.), бронзовий призер чемпіонату Європи з пожежно-прикладного спорту (2005 р.), багаторазовий чемпіон України  з пожежно-прикладного спорту, рекордсмен України з пожежно-прикладного спорту, член збірної команди України з пожежно-прикладного спорту (2002-2010 р.р.). Кращий працівник пожежної охорони України (2004 р.), Почесна відзнака МНС України (2009 р.). Підполковник служби цивільного захисту.

Олексій Берднік, майстер спорту України з пожежно-прикладного спорту, срібний призер чемпіонату Світу з пожежно-прикладного спорту (2006 р.), багаторазовий чемпіон України  з пожежно-прикладного спорту, рекордсмен України з пожежно-прикладного спорту, член збірної команди України з пожежно-прикладного спорту (2006-2010 р.р.). Майор служби цивільного захисту.

Під час ІІ Міжнародної зустрічі-змагання з пожежно-прикладного спорту серед юнацьких команд міст-побратимів Варни та Одеси відбулась зустріч з директором департаменту освіти міста Варни Лілією Хрістовою та представницею від департаменту освіти та науки Одеської міської ради Оленою Киричук. Під час зустрічі, йшлося про майбутні проекти дружньої співпраці міст-побратимів Варни та Одеси у галузі «Освіта».

Під час перебування у місті Варна учні та дівчата мали можливість ознайомитись із пам’ятками міста, а саме: Морський парк, екскурсія на човні болгарською Амазонкою – річка Камчия, музей мозаїк (город Девня), фортеця «Овеч» (город Провадія), стародавнє селище «Фанагорія», найновітня пожежна служба (квартал Аспарухово), екопарк «Св. Константин и Елена».

Несподіванкою для Одеських гостей стала екскурсія по музею космонавтики в санаторно-оздоровчому комплексі “Камчія”, яку для них провів Красимир Стоянов – один з трьох болгар, які пройшли курс у Центрі підготовки космонавтів. Під час екскурсії, молодь уважно слухала історію болгарського вкладу в космонавтику. Після екскурсії музеєм Одеські гості відвідали  планетаріум де мали можливість спостерігати за астрономічними явищами та предметами у 3Д проекції.

 

Share this post