“Відкритому простору – БУТИ!))”

Відкриття сучасного креативного освітнього простору

Серед учасників сфери освіти обговорювалося питання про створення сучасного креативного освітнього простору для вчителів, учнів та їх батьків при департаменті освіти та науки Одеської міської ради.

12 грудня в департаменті освіти та науки Одеської міської ради відбулася відкрита зустріч з батьками, вчителями та директорами навчальних закладів, методистами, представниками громадських організацій, депутатами Одеської міської ради.

Протягом зустрічі працювали творчі фокус-групи «Організація відритого освітнього простору. Завдання, напрями діяльності», «Альтернативні форми підвищення кваліфікації педагога. Актуальні завдання, проблемні питання», «Інклюзивна освіта в Одесі. Підготовка вчителя в центрі при департаменті освіти та науки Одеської міської ради», «Співпраця в ім’я дитини. Педагоги і громадські працівники, точки дотику, шляхи вирішення загальних проблем».

Можливості відкриття сучасного відкритого простору виявилися найбільш обговорюваним і затребуваним питанням. Кожен учасник підкреслив важливість створення освітнього простору як центру для обміну знаннями, досвідом, ідеями стосовно проведення тренінгів, воркшопів, хакатонів, (не)конференцій, зародження стартапів і їх реалізація.

«Початок покладено, відкритому простору БУТИ!))», – написала Олена Буйневич на своїй сторінці Facebook. «Величезне спасибі всім, хто знайшов час, сили, бажання! Впевнена, у нас вийде найкраще місце для обміну досвідом і думками!».

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в обговоренні даного питання на офіційному сайті департаменту освіти та науки Одеської міської ради https://osvita-omr.gov.ua/ або направляти свої пропозиції на електронну пошту: [email protected].

 

Share this post