Відкриття комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 1»

30 травня 2019 року при всебічній підтримці Одеської міської ради відбулося офіційне відкриття КУ «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №1» за адресою вул. Мечникова, 2 А

Приміщення центру, після здійснення ремонтних робіт та оснащення сучасними меблями та приладдям, перетворилося у затишний заклад, який покликаний допомагати нашим маленьким громадянам на шляху становлення своєї особистості, сприяти розвитку та самовдосконаленню кожної дитини, незалежно від її освітніх особливостей.

У центрі обладнано кабінети лікувальної фізкультури, психологічної реабілітації, ресурсна та сенсорна кімнати, кабінети логопеда, сурдопедагога, тифлопедагога, практичного психолога тощо.

Фінансування закладу здійснюється за рахунок освітньої субвенції та коштів місцевого бюджету.

Центр прийматиме дітей віком від 2 до 18 років і метою його створення є забезпечення для дітей з особливими освітніми потребами права на отримання дошкільної та загальної середньої освіти.

Основними завданнями ІРЦ є комплексна оцінка дітей з особливими освітніми потребами, розробка рекомендацій щодо програми навчання та надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям.

У центрі зможуть отримувати супровід і педагоги, які працюють в інклюзивних класах (групах) закладів освіти міста.


Комунальна установа «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 1» створена рішенням Одеської міської ради від 06.06.2018 № 3350-VII. За час роботи центру фахівцями було проведено комплексну оцінку (у тому числі, виїзну) майже 200 дітей, які проживають у різних районах міста Одеси.

               

 

Share this post