ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ: КУ «ОІРЦ №4»

Департамент освіти та науки Одеської міської ради оголошує проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 4»

Повне найменування: Комунальна установа «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 4»

Юридична адреса КУ «ОІРЦ № 4»: 65123, Україна, Одеська область, місто  Одеса, вул. Академіка Сахарова, буд. 20

Найменування посади: директор КУ «ОІРЦ № 4»

 Умови оплати праці:

         Посадовий оклад – 6889 грн.; на оплату праці директора КУ «ОІРЦ № 4» розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників. Директор КУ «ОІРЦ № 4» призначається Одеським міським головою за конкурсом на посаду строком на шість років. Права, обов’язки і відповідальність директора КУ «ОІРЦ № 4» та інші умови найму визначаються строковим договором (контрактом).

 Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

  • громадянство України,
  • володіння державною мовою;
  • вища освіта не нижче ступеня освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”) або “Психологія” (“Практична психологія”);
  • стаж роботи за фахом не менше 5-ти років;
  • організаторські здібності;
  • фізичний і психічний стан осіб не повинен перешкоджати виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів:

         Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

 Конкурс складається з наступних етапів (за окремим графіком):

  • 10 січня 2023 року конкурсна комісія перевіряє подані претендентом документи на відповідність установленим законодавством вимогам, приймає рішення про допущення/недопущення до участі у конкурсі претендентів. Перелік претендентів, яких допущено до участі у конкурсному відборі, оприлюднюється на вебсайті Департаменту;
  • 12 січня 2023 року проводиться складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

         Форми та критерії  оцінювання  перевірки знання  законодавства України у сфері освіти під час проведення  конкурсу на посаду  директора інклюзивно-ресурсного центру Одеської міської ради, затверджені наказом Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 12 жовтня 2022 року №222.

Документи подаються до 06 січня  2023 року з 13.00  до 15.00  за адресою:  вул. Канатна, 134, відділ  організаційно-правової та кадрової роботи Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, 1 поверх, каб. 109,  тел. (048) 776-01-43  або  (048)776-11-01. Відповідальна особа: Вєлєв Вадим, начальник відділу.

Графік проведення за посиланням

Нормативні документи:

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 20.12.2022 №308 “Про оголошення проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №4»

Рішення Одеської міської ради № 996-VIІI від 28.09.2022 р. “Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру Одеської міської ради” 

Рішення  виконавчого комітету  Одеської міської ради  № 20 від 24.01.2019 р. “Про внесення на розгляд Одеської міської ради проекту рішення «Про створення комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 4» та затвердження її статуту»

 

Share this post