Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32

08 листопада 2019 року відкрито новий багатофункціональний стадіон в Одеській ЗОШ № 32, за адресою вул. Космонавтів, 60

Привітати школярів і жителів мікрорайону з відкриттям багатофункціонального стадіону прибули Одеський міський голова Геннадій Труханов, заступники міського голови Павло Вугельман і Петро Рябоконь, депутати Одеської міської ради Олег Етнарович та Олександр Іваницький, начальник  управління капітального будівництва Одеської міської ради Борис Панов, начальник управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради Руслан Пуздрач, голова Малиновської районної адміністрації Євген Омельчук, виконуюча обов’язки директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Світлана Скебало.

Під час святкового заходу, з нагоди відкриття нового стадіону, учні Одеської ЗОШ №32 не лише продемонстрували свої творчі та спортивні досягнення, а й  разом із запрошеними гостями посадили на пам’ять символічне дерево життя на алеї чемпіонів. Завершилося свято товариським матчем з футболу між командами учнів Малиновського району та за участю депутатів Одеської міської ради. 

Планування пришкільного стадіону, склад споруд і їх пропускна здатність розраховуються на проведення навчально-тренувальної роботи, різних змагань, спартакіад та інших масових фізкультурних свят. Завдяки реконструкції стадіону можливість займатися спортом мають не лише учні Одеських СШ №№32, 96, ЗОШ №46, які розташовані поруч, але й жителі мікрорайону.

Стадіон складається з декількох відкритих спортивних майданчиків: для футболу, мініфутболу, волейболу та баскетболу, майданчик для занять спортом дітей молодшого віку.

Також до складу спорткомплексу входять бігові доріжки, місце для стрибків в довжину і трибуни для глядачів.

Футбольні поля покриті штучною травою, яка рекомендована FIFA і UEFA. При правильному використанні термін експлуатації такого покриття коливається в межах 15-20 років.

Баскетбольний майданчик, майданчик для дітей молодшого віку і бігові доріжки покриті гумовою крихтою з поліуретаном, що також максимально збільшує термін служби спортмайданчиків.

Share this post