Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32

08 листопада 2019 року відкрито новий багатофункціональний стадіон в Одеській ЗОШ № 32, за адресою вул. Космонавтів, 60

Привітати школярів і жителів мікрорайону з відкриттям багатофункціонального стадіону прибули Одеський міський голова Геннадій Труханов, заступники міського голови Павло Вугельман і Петро Рябоконь, депутати Одеської міської ради Олег Етнарович та Олександр Іваницький, начальник  управління капітального будівництва Одеської міської ради Борис Панов, начальник управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради Руслан Пуздрач, голова Малиновської районної адміністрації Євген Омельчук, виконуюча обов’язки директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Світлана Скебало.

Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Під час святкового заходу, з нагоди відкриття нового стадіону, учні Одеської ЗОШ №32 не лише продемонстрували свої творчі та спортивні досягнення, а й  разом із запрошеними гостями посадили на пам’ять символічне дерево життя на алеї чемпіонів. Завершилося свято товариським матчем з футболу між командами учнів Малиновського району та за участю депутатів Одеської міської ради. 

Планування пришкільного стадіону, склад споруд і їх пропускна здатність розраховуються на проведення навчально-тренувальної роботи, різних змагань, спартакіад та інших масових фізкультурних свят. Завдяки реконструкції стадіону можливість займатися спортом мають не лише учні Одеських СШ №№32, 96, ЗОШ №46, які розташовані поруч, але й жителі мікрорайону.

Стадіон складається з декількох відкритих спортивних майданчиків: для футболу, мініфутболу, волейболу та баскетболу, майданчик для занять спортом дітей молодшого віку.

Також до складу спорткомплексу входять бігові доріжки, місце для стрибків в довжину і трибуни для глядачів.

Футбольні поля покриті штучною травою, яка рекомендована FIFA і UEFA. При правильному використанні термін експлуатації такого покриття коливається в межах 15-20 років.

Баскетбольний майданчик, майданчик для дітей молодшого віку і бігові доріжки покриті гумовою крихтою з поліуретаном, що також максимально збільшує термін служби спортмайданчиків.

Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32Відкриття спортивного стадіону в Одеській ЗОШ № 32

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *