Відновлення несення Почесної Вахти Пам’яті у 2019 році

08 квітня 2019 року в 12.00 на Алеї Слави в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка відбулася урочиста лінійка, присвячена 75-й річниці визволення міста-героя Одеси від нацистських окупантів та відновленню несення Почесної Вахти Пам’яті у 2019 році

У лінійці взяли участь близько 300 учнів закладів загальної середньої освіти міста. Мета заходу – національно-патріотичне виховання учнівської молоді.

На заході були присутні почесні гості: керівники міста та депутати Одеської міської ради, ветерани Другої світової війни та  військовослужбовці – учасники бойових дій на сході України, керівники закладів освіти міста та представники громадських організацій.

Під час урочистої лінійки представники Почесних варт, визнаних кращими за підсумками несення Почесної Вахти Пам’яті у 2018 році, передали Прапор Поста №1 Почесній варті Одеського НВК «Гармонія», яка першою заступає на Почесну Вахту Пам’яті у 2019 році. Урочисто та зворушливо пролунали слова клятви та перша зміна заступила на Вахту Пам’яті біля Вічного вогню.

На знак вічної подяки тим, хто відстояв свободу нашого народу в жорстокій сутичці з нацизмом, хто боронить незалежність України сьогодні і тим, хто віддав за це життя, представники Почесних варт та гості заходу поклали квіти до пам’ятника Невідомому матросу, до могил Героїв, похованих на Алеї Слави.

         

Share this post