Запрошуємо до участі в #EdCampOdesaLYCEUM22

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

09 червня 2023 року заплановано проведення довгоочікуваної події в освітянському житті не тільки Одеси, а й всієї України – магістральної (не)конференції EdCamp ODESA LYCEUM 22  “Білі ворони на гребені хвилі” що відбуватиметься на території Арт-простору «Синій краб», за адресою вул. Приморська, 42.

Мета заходу – об’єднати освітян навколо важливої для кожного з нас теми “Відбудова освіти після війни”.

Подія буде проходити у форматі офлайн відповідно до ЕдКемпівських принципів: безкоштовність, незалежність, вільна ініціатива, програма визначається в перший день проведення, кожний і кожна можуть стати спікерами, діє закон «про дві ноги» (учасники й учасниці самі визначають, які із сесій відвідають і на який час там затримаються).

Звертаємо увагу, що до участі в події можуть долучитися не більше, ніж 150 учасників та учасниць. Тож, не зволікайте, а швидше заповнюйте форму! 

Реєстрація триватиме до 09 травня 2023 року за посиланням.

Усім зареєстрованим надійдуть на вказану електронну пошту листи із запрошеннями разом із програмою (не)конференції.

Координаторки заходу: Ольга Слівінська, заступник директора з навчально-виховної роботи Одеського ліцею №22 та Вікторія Пустовіт, учитель інформатики та математики Одеського ліцею №22.

_______________________

Довідково

Магістральна (не)конференція у форматі EdСamp є програмою підвищення кваліфікації, що відповідає всім вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019  №800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників» і засвідчується відповідним електронним сертифікатом, який видається безкоштовно на основі успішно заповненої рефлексійної онлайн-форми на сайті https://edway.in.ua/uk.

Share this post