Вітаємо переможців!
Завершився ХІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який цьогоріч був присвячений 210-й річниці від дня народження Великого Кобзаря.
У м. Києві в Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка відбулися урочистості з нагоди відзначення переможців Конкурсу.
Дуже приємно, що серед фіналістів престижного мовно-літературного змагання є юні одесити.
Дипломами І ступеня нагороджені:
- Маляренко Максим, учень 6 класу ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ №16 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;
- Дімова Марія, учениця 11 класу ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ №117 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
Вітаємо переможців, зичимо подальших успіхів у навчанні, творчого натхнення, здійснення мрій.
Висловлюємо слова щирої подяки педагогам, учителям української мови та літератури ліцею за вагомий особистий внесок у підготовку переможців конкурсу найвищого рівня, батькам – за підтримку, адміністраціям закладів освіти – за плідну роботу з талановитою учнівською молоддю.
___________________
Наказ Міністерства освіти і науки України від 26.03.2024 №398 “Про нагородження переможців XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка,які навчаються в закладах освіти України”