Впровадження електронних підручників у системі сучасних засобів навчання

З 24 вересня по 1 жовтня 2018 року у м. Одесі пройшли консультаційні зустрічі з питання нових функціональних можливостей системи електронних інтерактивних підручників Підручник.ua.

Зустрічі організовані у кожному районі міста за підтримки департаменту освіти  та науки Одеської міської ради.

Учасниками заходу були  заступники директорів з навчально-виховної роботи шкіл міста, які відповідають за реєстрацію користувачів на сайті pidruchnyk.uа та розробники сайту pidruchnyk.ua.

Учасники розглянули питання організації роботи з впровадження електронних підручників. У рамках реалізації проекту «Підручник. ua» розробники запропонували впровадити нові сервіси: «Електронний розклад», «Електронний щоденник», «Електронний журнал».

Для присутніх були надані необхідні алгоритми та практичні поради з впровадження нового функціоналу системи електронних інтерактивних підручників Підручник.ua  – «Електронний розклад», оговорені перспективи розвитку проекту та можливість внесення необхідних змін для удосконалення системи.

За словами автора, сервіс «Електронний розклад» готовий, його можна заповнити інформацією конкретної школи і протестувати в реальних умовах. Механізм дозволяє учням, вчителям та батькам, підключеним до системи, бачити розклад “у режимі реального часу” – з усіма замінами й уточненнями.  Між розробником та представниками навчальних закладів відбувся конструктивний діалог.

Розробники продовжують надавати консультації щодо роботи на порталі Pidruchnyk.ua.

  

  

 

 

Share this post