Підсумки онлайн-фестивалю “Позашкілля-Fest”

Заклади позашкільної освіти міста презентували творчі роботи вихованців в онлайн-фестивалі «Позашкілля-Fest»

З метою організації змістовного дозвілля юних одеситів під час карантину, сприяння творчому, інтелектуальному розвитку дошкільнят та школярів, обміну досвідом роботи закладів позашкільної освіти міста та популяризації їх діяльності, протягом квітня-травня 2020 року департаментом освіти та науки Одеської міської ради проводився онлайн-фестиваль дитячої та юнацької творчості закладів позашкільної освіти міста «Позашкілля-Fest».

В онлайн-фестивалі взяли участь 12 закладів позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, які презентували творчі роботи вихованців з образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості, виконані за підсумками майстер-класів, що проводили керівники їх гуртків у дистанційному режимі.

До Міжнародного дня захисту дітей кожний заклад, що взяв участь в онлайн-фестивалі буде нагороджений грамотою департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Ознайомитися з роботами вихованців можна на сайті департаменту освіти та науки Одеської міської ради:

______________________________________________________________________________________________________________________

Серед закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси є 16 закладів позашкільної освіти: флотилія юних моряків, центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді, центр хореографічного мистецтва, еколого-натуралістичний центр, дитячий оздоровчо-спортивний комплекс, 2 станції юних техніків та 9 центрів (будинків) дитячої та юнацької творчості. На їх базі функціонують близько 1600 гуртків, студій та спортивних секцій, в яких майже 22900 юних одеситів отримують знання та навички з різних напрямів: художньо-естетичного, науково-технічного, фізкультурно-спортивного, туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного, гуманітарного та інших.  

Вихованці творчих гуртків та студій закладів позашкільної освіти є активними учасниками фестивалів, виставок та конкурсів різних рівнів, де отримують високі оцінки журі та звання Лауреатів.

Share this post