У закладах освіти міста відзначили День захисників і захисниць України

14 жовтня Україна щорічно відзначає три славетних свята: День захисників і захисниць України,  День  українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій, сприяння зміцненню патріотичного духу учнів та вихованців закладів освіти з 11 по 13 жовтня 2021 року у закладах освіти міста Одеси пройшли заходи, приурочені до Дня захисника та захисниць України та Дня українського козацтва.

У класах молодшої ланки пройшли конкурсно-ігрові уроки,  виховні години “Ми – діти козацького роду”, спортивні естафети “Ми маленькі козачата”, флешмоби «Всі ми – діти козацького роду!», вікторини та конкурси малюнків. У середніх та старших класах – тематичні виховні години: «Нащадки козацької слави», «Заповіді сучасним козакам», “Ми-славні нащадки запорізької слави”, «Захисники та захисниці України: історія та сьогодення», години спілкування: «В єдності наша сила», «Служу вірно своєму народу», до яких долучились батьки-воїни операції Об’єднаних сил, обговорення тематичних відеороликів, презентацій:  «Час згадати нашу славу, брате», «Тої слави козацької повік не забудем», екскурсії до краєзнавчих музеїв, онлайн-екскурсії “Автентична Україна”.

Учні 6 класу Одеської ЗОШ №55 привітали військовослужбовців, які постраждали у зоні АТО та  проходять лікування у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону, та подарували малюнки.

 

 

У закладах дошкільної освіти проведено дитячі змагання, квести, розваги «Ми – веселі козачата». Учасники демонстрували свою кмітливість та вміння. Вихованці, хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам і захисницям України сил і здоров’я, щастя та благополуччя, мужності та стійкості.

Так, напередодні свята, 12 жовтня 2021 року, на базі Суворовської районної адміністрації відбулася зустріч юних одеситів з представниками Збройних сил України, учасниками операції Об’єднаних сил, вдовами загиблих військовослужбовців. 

Вихованці Комунального закладу позашкільної освіти «Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка» від усього серця привітали з цими знаменними святами всіх захисників і захисниць України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров та побажали родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, наснаги та невичерпної енергії в служінні державі, щоб їх сила та мужність завжди живились любов’ю та підтримкою рідних. Запальні танці та пісні подарували глядачам піднесений настрій, позитивні емоції та усмішки на обличчях.

 

Вихованці Комунального закладу позашкільної освіти «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Еврика» подарували військовим Національної гвардії України святковий концерт «Моя Україна – героїв країна». 

У програмі взяли участь Зразковий художній хореографічний колектив «Діти планети», ансамбль сучасного танцю «Сінтія», Зразковий хореографічний колектив «Сувенір», Зразковий дитячий музичний театр «Єралашка», вокальний гурток «Конфеті».

Продемонстрували свою майстерність багаторазові Лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів. 

Наприкінці свята захисники отримали солодкі подарунки.

Усі заходи проводилися з дотриманням встановлених карантинних обмежень з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

 

 

 

 

Share this post