“European Money Quiz 2024”: Чемпіонат з фінансової грамотності

#учителям, #директорам, #учням, #фінансова грамотність

Учнів від 13 до 15 років і вчителів українських шкіл запрошують взяти участь у найбільшому змаганні з фінансової грамотності в Європі “European Money Quiz 2024”.

Про це повідомив Національний банк України.

Адміністрація школи або вчителі можуть зареєструвати свій заклад освіти для участі у відборі до 9 лютого 2024 року, заповнивши гугл форму за посиланням. В анкеті необхідно вказати дані педагога-організатора, який буде відповідальний за проведення турніру в школі.

Звертаємо увагу, що від одного закладу освіти в змаганнях може брати участь необмежена кількість команд (по 2 людини в кожній).

І (шкільний) етап Чемпіонату відбудеться 12-16 лютого 2024 року в онлайн- чи офлайн-форматі (залежно від формату роботи школи). Для цього 2 та 9 лютого 2024 року о 16.00 організатори проведуть для зареєстрованих вчителів зум-наради.

12 лютого 2024 року педагоги-організатори отримають на електронні адреси:

  • інструкції для проведення змагань і питання для тестування, які потрібно буде розповсюдити серед усіх учителів-учасників від школи;
  • форму звіту про проведення шкільного відбору.

ІІ обласний відбір відбудеться 4–8 березня 2024 року у дистанційному форматі, де візьмуть участь команди-переможниці шкільних відборів.

18–22 березня 2024 року під час Global Money Week 2024 відбудеться національний фінал (у дистанційному форматі), у якому візьмуть участь переможці обласних змагань.

Команда, яка посяде перше місце на всеукраїнському рівні, представлятиме Україну на змаганнях у Брюсселі 18–19 квітня 2024 року.

Звертаємо увагу, що під час кожного етапу учнів мають супроводжувати вчителі-тренери.

Як зазначають організатори, усім учасникам змагань надішлють електронні сертифікати про участь. Крім того, призери національного фіналу отримають сертифікати на купівлю книжок та ігор з фінансової грамотності для шкільних бібліотек на суму:

  • 12 000 гривень (1 місце);
  • 8 000 гривень (2 місце);
  • 6 000 гривень (3 місце).

___________________

«European Money Quiz»: змагання з фінансової грамотності

Share this post