Всеукраїнська військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»): підсумки

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді з 24 по 26 квітня 2024 року з використанням онлайн-платформ та дистанційних технологій Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проведений  І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)  у 2023/2024 навчальному році серед команд учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

У заході взяли участь  35 команд-роїв старшої, середньої та молодшої вікових категорій.

Конкурсна програма І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2023/2024 навчальному році для старшої та середньої вікових категорій складалася з конкурсів «Впоряд», «Ватра» та інтелектуальної гри-вікторини «Відун». Командами-роями були підготовлені та надані на розгляд суддівської колегії відеоматеріали конкурсних змагань.

У конкурсі «Впоряд» учасники роїв показали злагодженість та синхронність рою, якість виконання обов’язкового та творчого завдань, маршової патріотичної пісні.

У конкурсі «Ватра» команди презентували свій рій у формі візитної картки з творчо-мистецькою композицією, використовуючи різні жанри: художнє слово, українську народну пісню, танок з елементами бойових мистецтв, гумор тощо.

В інтелектуальній грі-вікторині «Відун» команди-рої показали свої знання та ерудицію з історії українського війська доби козаччини, українських військових формувань різних епох та сучасних Збройних Сил України.

Для молодшої вікової категорії проводився конкурс звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Зі списком переможців та призерів І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2023/2024 навчальному році можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 06.05.2024 №162 “Про підсумки проведення І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2023/2024 навчальному році”.

Переможці та призери І (міського) етапу гри будуть нагороджені дипломом Департаменту освіти та науки Одеської міської ради,  а команди-рої, які отримали кращі результати по окремим конкурсам – грамотою Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

 

 

___________________________

Захід проводився в рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки.

Share this post