Місячник безпечного Інтернету 2020

У закладах освіти м. Одесі відзначається Місячник безпечного Інтернету

З 20 січня по 20 лютого 2020 року у закладах загальної середньої та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси відзначається Місячник безпечного Інтернету.

У рамках Місячника безпечного Інтернету для школярів проводяться зустрічі із представниками закладів вищої освіти з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет:

Фахівці Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, Комп’ютерної Академії ШАГ, факультету комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту Одеської національної академії харчових технологій  організували лекції «Твоя інформаційна безпека», «Безпека в мережі Інтернет». Викладачі кафедри управління бізнесом Одеської національної академії харчових технологій провели з учнями 10-11 класів інтелект-батл «2020».


День Безпечного Інтернету 2020

В одеських школах пройдуть заходи до Дня безпечного Інтернету;

Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету на веб-сайті громадської організації «Центр кращого інтернету» за посиланням: https://betterinternetcentre.org.

Ознайомитись із електронними інструктивно-методичними рекомендаціями щодо проведення Дня безпечного Інтернету у закладах освіти можна на веб-сайті департаменту освіти та науки Одеської ради у розділі “IKT (інформаційно-комунікаційні технології)”.

Як відзначався День безпечного Інтернету в закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси у 2019 році можна ознайомитись за посиланням: Разом до найкращого Інтернету; Місячник безпечного Інтернету; До Дня безпечного Інтернету#STOP_SEXтинг та урок для підлітків: «Інтимні селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?».

Share this post