Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів: підсумки

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

 З 05 по 23 грудня 2022 року було проверено фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, історії, біології, фізики, англійської мови, трудового навчання, хімії, української мови та літератури, німецької мови, астрономії, математики, французької мови, гeoгpaфiï, економіки та екологїі. 
У фінальному турі взяли участь понад 1300 учнів-переможців відбіркового туру II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
На підставі протоколів фінального туру II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів переможці фінального туру будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 27.12.2022 №329 “Пpo підсумки проведення фінального туру II eтaпy Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році”.

___________________________________

Олімпіади проводяться відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти i науки, молоді та спорту України вів 22 вересня 2011 року №1099, на виконання наказу Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 19 жовтня 2022 року N233 «Про проведення I та II етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у м. Одесі у 2022/2023 навчальному році».

Посилання на розділ “ОЛІМПІАДИ”

Share this post