Виїзні зустрічі з учасниками освітнього процесу

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

На виконання розпорядження начальника Одеської державної військової адміністрації від 11.08.2022 № 470/А-2022 «Про проведення підготовчої роботи щодо особливостей організації нового навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», листа Одеської районної військової адміністрації від 12.08.2022 № 2710/01-40/22/3  ведеться відповідна робота щодо підготовки закладів освіти до нового 2022/2023 навчального року.

У закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси  продиться  активна підготовка до 1 вересня і на першому плані питання безпеки дітей та педагогів. До процесу підготовки задіяні всі: освітяни, батьки, персонал.

Співробітники ГУ ДСНС України в Одеській області перевіряють усі будівлі та прилеглі до них території,  системи сповіщення, наявність запасів їжі, води та медикаментів на екстрений випадок, проводяться тренування персоналу з реагування в разі сигналу “Повітряна тривога”. Для ознайомлення.

Ведеться інформаційно-роз’яснювальна роботи серед учасників освітнього процесу та батьківської громадськості про особливості організації нового 2022/2023 навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні.  Також проводяться виїзні зустрічі з учасниками освітнього процесу та батьківською громадськістю. Під час зустрічей присутніх інформували про особливості організації освітнього процесу у новому 2022/2023 навчальному році під час дій правового режиму воєнного стану в Україні та обговорювалися питання готовності до організації навчання та забезпечення безпеки учасників освітнього процесу.

 

 

Також  корисною для вас буде інформація: Щодо організації освітнього процесу в умовах воєнного стану,  Особливості індивідуальної форми здобуття освіти.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 року №711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», навчання в закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО) традиційно розпочнеться в День знань (1 вересня). Освітній процес у школах триватиме до 30 червня 2023 року.

Share this post