Платформа «HUMAN Школа»: цифрові можливості

Щодо  організації освітнього  процесу під час воєнного стану на території України

18  серпня 2022 року відбулася онлайн-презентація щодо можливості безоплатного використання платформи «HUMAN Школа» для організації навчального процесу під час воєнного стану на території України.

У зв’язку з потребою підтримувати освітній процес у закладах освіти України в умовах воєнного стану , компанія ТОВ «Х’ЮМАН» пропонує свою підтримку та співпрацю у процесі цифровізації закладів освіти міста Одеса.

Катерина Федорова, директорка з комунікацій,  презентувала Платформу «HUMAN Школа», яка дозволить закладам загальної середньої освіти цифровізувати очне та дистанційне навчання, зменшить навантаження на вчителів шляхом автоматизації процесів, створить безпечне внутрішнє середовище для взаємодії учасників освітнього процесу, а також забезпечить якісний індивідуальний підхід до учнів шляхом аналізу освітньої траєкторії. Система «HUMAN Школа» буде інтегруватися з базою даних ПАК «АІКОМ».

Аби місто Одеса могло якісно підтримувати освітній процес в умовах воєнного стану та ведення активних військових дій на території України, компанія пропонує на безкоштовній основі використати стандартну (розширену) версію платформи «HUMAN Школа» для організації очного й онлайн-навчання та ведення електронного документообігу в закладах середньої освіти.

Також було запропоновано доступ до 12-годинного курсу з підвищення кваліфікації «Цифровізація навчальних процесів школи за допомогою освітньої системи HUMAN» для працівників освіти міста. Це дозволить підготувати вчителів до переведення документообігу в електронний формат та надасть необхідні навички та знання. Директорка  зазначила, що запропонований курс з підвищення кваліфікації та отримання сертифікату для педагогічних працівників міста Одеса також буде безкоштовним.

 Система «HUMAN ШКОЛА» має потрібний функціонал, що дозволить  інтегруватися з ПАК «АІКОМ», та матиме змогу надати адміністраторам закладу освіти використовувати платформу для електронного документообігу.

  

Катерина Федорова зазначила, що впровадження освітньої системи «HUMAN ШКОЛА»  зможе запобігти наступним проблемам:

 втрата доступу до документів закладу освіти/учнів/фінансової звітності. Можливому фізичному знищенню наявних документів;

 неможливість отримати доступ до навчання освітніх матеріалів та комунікації для учасників освітнього процесу (наприклад, через тимчасове покидання регіону закладу освіти);

втрата стабільної комунікації та координації між адміністрацією закладу освіти, педагогами та батьками через відсутність централізованих каналів зв’язку;

 використання захищених каналів комунікації, через які персональні дані учнів можуть потрапити до сторонніх осіб;

 потреба у спеціалізованому функціоналі для дітей, які зараз є внутрішньо переміщеними особами, так і тих учнів, які знаходяться за кордоном.

 

 

 

*******************************

Корисна інформація:

Безпека дітей в Інтернеті

Поради щодо онлайн-ресурсів

Онлайн-сервіси для вчителів

Безпека у месенджерах – що потрібно пам’ятати

ArBook – інтерактивний помічник для вчителів та учнів

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

Share this post