Вивчаймо мову разом: Всеукраїнський проєкт “Єдині”

Запрошуємо всіх охочих долучитися до Всеукраїнського проєкту “Єдині”

Волонтерський проєкт “Єдині” створений Громадською організацією “Українська національна платформа”, щоб допомагати і підтримувати усіх, хто переходить на українську мову, сприяти подоланню мовного бар’єру та виробленню мовної стійкості у робочому і повсякденному спілкуванні державною мовою України – українською.

Аби подолати мовний бар’єр, важливо спілкуватися з однодумцями, мати не лише віртуальне україномовне середовище. Для цього у рамках проєкту в різних містах та об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) організовуються щотижневі розмовні клуби наживо як середовища підтримки у подоланні мовного та психологічного бар’єрів у спілкуванні українською мовою. Упродовж 28 днів курсу учасники щодня отримуватимуть завдання, навчальні матеріали, матимуть можливість долучатися до тренінгів. 

Якщо ви прагнете, щоб української довкола ставало більше, маєте філологічну освіту, комунікабельні, хочете стати модератором одного з розмовних клубів, долучайтеся до проєкту “Єдині”!

До обов’язків модератора розмовного клубу входить грамотне спілкування з учасниками клубу та обговорення цікавих та актуальних тем. Залученість – 1 чи 2 рази на тиждень по 1-2 години.

Долучитись до проєкту у якості волонтера можна за посиланням https://forms.gle/eEkVGZBjkkRj9wpm9

Проєкт реалізується за підтримки Уповноваженого із захисту української мови.

Участь безкоштовна!

******************************

Долучаймось до Всеукраїнського проєкту «Єдині»

Додаткова інформація щодо реалізації функціонування української мови як державної розміщена у розділі “ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ДЕРЖАВНОЇ”. Перейдіть за посиланням

Share this post