З Днем Збройних Сил України

 У закладах освіти міста пройшли заходи з нагоди Дня Збройних Сил України

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил — свято, яке від часу його заснування тридцятиліття тому завжди зустрічали з гордістю та пошаною.  Це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких ми можемо почуватися у безпеці.

З нагоди відзначення 32-ї річниці Збройних  Сил України  з дотриманням вимог законодавства та з урахуванням встановлених карантинних обмежень в умовах воєнного стану заклади освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси долучилися до тематичних заходів:

патріотичний марафон  «Збройні сили України – Слава, гордість, міць країни!» у рамках якого проведено:

 – тематичні інформаційно-просвітницькі  та освітньо-виховні заходи, зокрема уроки мужності, виховні години, зустрічі, конференції, круглі столи  та інші заходи за участю військовослужбовців та членів  їх сімей;

 – спортивні заходи «Майбутні захисники України»;

–  майстер-класи із виготовлення оберегів, вітальних листівок для воїнів ЗСУ;

– книжкові виставки «Історія становлення Збройних Сил України»;

– виставки дитячих малюнків та творчих робіт «ЗСУ на захисті дітей».

 

 

 

 Благодійна акція «Тепла хвиля», а саме: плетіння маскувальних сіток для потреб Збройних Сил України, приготування смаколиків для воїнів, відвідування захисників, які перебувають на лікуванні у медичних установа.

 

 

 

Share this post