Заходи у рамках Тижня безпечного Інтернету: Київський район

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

З 18 по 22 грудня 2023 року у закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади Київського району м. Одеси пройшли різноманітні заходи у рамках Тижня безпечного Інтернету.
Мета Тижня – привернути увагу здобувачів освіти до проблем безпечної поведінки в Інтернеті, поінформувати про численні ризики, які існують в сучасному інтернет-просторі та на які можуть натрапити діти й підлітки в глобальній мережі, а також як захистити себе від цих ризиків та небезпек.

Так, для учнів ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ №84 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ були проведені інтерактивні вправи та години спілкування “Безпека дітей в Інтернеті”, “Використання інтернету безпечно та з користю”,  “Безпека у віртуальному середовищі “.

 

 

Учні ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ №55 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ взяли участь у проєкті «Он-ляндія. Безпечна вебкраїна» та мали змогу опанувати питання інформаційної безпеки за допомогою історій-коміксів. Також стали учасниками вікторин «Безпечний Інтернет», “Безпечний заплив Інтернетом”. А старшокласники розгадували кросворд-рефлексію з теми безпечного Інтернету та долучилися до дискусії «Я і Інтернет».

 

Інтернет сьогодні є важливим інструментом для особистого та професійного спілкування, засобом для реалізації професійної діяльності сучасної людини, джерелом розваг та засобом навчання, інформаційним простором та невичерпною базою даних. Проте в Інтернеті на нас  чатує і ряд небезпек – шкідливе програмне забезпечення, мережеві атаки, фішингові сайти та розсилки, хакерські атаки тощо. Отож, для того, аби бути захищеними в мережі, маємо бути обізнаними щодо того, що на нас там чекає.

_________________________

Більше матеріалів щодо безпечного Інтернету на вебсайті Департаменту освіти та науки Одеської міської ради у розділі “ДІЯЛЬНІСТЬ” на сторінці “IKT“.

Share this post