Знайомство з новим форматом роботи управлінця

Продожується робота Школи резерву керівних кадрів закладів освіти

У центрі соціальних ініціатив «Impact Hub Odessa» для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти відбулася мотиваційна лекція «EdCamp’и, хакатони, (не)конференції, онлайн-курси, програми для комунікації вчителів — які освітні ініціативи планується провести цього року», а також презентація можливостей тренінгового центру для вчителів «Лабораторія Освітніх Змін/Education Transformation Lab»

Організатори центру представили слухачам Школи проект «Група професійного щастя для вчителів». Участь у групі допомагає учасникам підвищити емоційну стійкість усвідомити свої «сліпі плями», які блокують відносини з колегами та учнями, розширити уявлення про можливості людських комунікацій, підвищити компетентність професійного спілкування, розвинути толерантне бачення робочих ситуацій.

По завершенню офіційної зустрічі для слухачів Школи було проведено ознайомчу екскурсію центром соціальних ініціатив «Impact Hub Odessa», який об’єднує в собі затишний коворкінг, сучасний конференц-центр, майданчик для культурного дозвілля «Hub-Вітальня» і відкриту лабораторію-майстерню «Hub Lab».

Також, заступник директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Столбова ознайомила слухачів Школи з новим проектом Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

З 10 березня по 29 березня 2019 року слухачі Школи резерву керівних кадрів закладів освіти будуть проходити практику на базі закладів загальної середньої та дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси згідно наказу департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 26.11.2018 №371.


Impact Hub Odessa – це центр соціальних ініціатив та творчий простір у самому центрі Одеси. Життя Impact Hub Odessa почалося 1 вересня 2013 року з масштабної конференції Social Camp Ukraine, першої в Україні великої події для об’єднання соціальних інноваторів, бізнесу та влади.

Share this post