Онлайн-урок про діяльність Верховної Ради України та законодавчий процес

Для лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти міста проведений онлайн-урок про діяльність Верховної Ради України та законодавчий процес 

10 лютого 2021 року за сприяння департаменту освіти та науки Одеської міської ради представниками Освітнього центру Верховної Ради України для членів Парламенту старшокласників м. Одеси на платформі ZOOM проведений онлайн-урок про діяльність єдиного органу законодавчої влади в Україні – Верховну Раду України.
Мета заходу – підвищення рівня правової культури учнівської молоді, обізнаності її щодо принципів, функцій парламенту та демократії.
Під час заходу лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти міста взяли участь в інтерактивній грі-вікторині Kahoot та мали змогу визначити свій рівень знань про діяльність Парламенту, а також дізнатися про основи депутатської та парламентської діяльності, особливості організації і функціонування органів державної влади, а також спробувати себе у ролі помічника народного депутата України. Старшокласники були активними учасниками дискусії.
Представники Освітнього центру Верховної Ради України та члени Парламенту старшокласників м. Одеси домовилися про подальшу співпрацю та організацію екскурсії Верховною Радою.

Share this post