Зустріч учнів шкіл з поліцейськими України, Польщі, Румунії та Сербії

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує.

Члени Парламенту старшокласників м. Одеси взяли участь у зустрічі з поліцейськими України, Польщі, Румунії та Сербії

07 жовтня 2021 року члени Парламенту старшокласників м. Одеси взяли участь у зустрічі з представниками поліції України, Польщі, Румунії та Сербії. Зустріч була організована відділом із зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції.

Під час зустрічі одеські поліцейські нагадали старшокласникам про права та обов’язки громадян та важливість їх дотримання, а також продемонстрували обладнання, з яким щодня патрульні заступають на службу.

Поліцейські з інших держав поділились досвідом превентивної роботи з підлітками та розповіли про тісну співпрацю поліції із громадськістю.

Лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти міста мали можливість поспілкуватись з представниками поліції щодо прав та обов’язків підлітків в інших державах.

Захід проводився з дотриманням встановлених карантинних обмежень з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

  

******************************************

У місті Одесі створений та діє Парламент старшокласників м. Одеси – представницький орган з питань учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти м. Одеси, до складу якого входять 109 лідерів учнівського самоврядування.

Основні види діяльності Парламенту – представлення інтересів учнів своїх закладів освіти та реалізація проєктів благодійної, екологічної, національно-патріотичної, інтелектуальної та творчої спрямованостей.

Парламентом старшокласників м. Одеси в місті реалізуються учнівські проєкти: «Врятуй серце», «Діти для дітей», «Юний волонтер», «Зупинимо булінг», «Голос молоді», «Одеса очима підлітка», «Еко-Одеса», «Вело-культура», «Зелене місто», «Від ідей до успіху».

Лідери територіальних представництв Парламенту старшокласників  м. Одеси Київського, Малиновського, Приморського та Суворовського районів входять до складу Молодіжної ради при Одеському міському голові та беруть активну участь в усіх сферах життєдіяльності суспільства, залучаючи також інших представників учнівського самоврядування.  

 

 

Share this post