Відбулося нагородження переможців міського конкурсу «ОСВІТНЯ ПЕРЛИНА ОДЕСИ», Всеукраїнських учнівських олімпіад та МАН

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

05 травня 2024 року на базі КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «БІЛА АКАЦІЯ» відбулось урочисте нагородження переможців міського конкурсу «ОСВІТНЯ ПЕРЛИНА ОДЕСИ», Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

У традиційних змаганнях юних інтелектуалів – предметних олімпіадах різних рівнів та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України щорічно беруть участь понад три тисячі учнів 6 – 11 класів закладів загальної середньої освіти м. Одеси.

У 2023/2024 навчальному році в міському турі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяло участь близько 1500 учнів – переможців шкільних етапів з екології, трудового навчання, правознавства, економіки, французької мови, фізики, хімії, німецької мови, географії, історії, астрономії, української мови та літератури, біології, англійської мови та математики. Близько 725 учнів стали переможцями міського етапу та продовжили нелегке змагання на ІІІ (обласному) та IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

У МАН міського та обласного рівнів взяли участь близько 250 учнів 8-11 класів.

Переможцями ІІІ, IV турів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та ІІ, ІІІ турах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України стали 39 юних ерудитів-переможців.

У міському конкурсі «ОСВІТНЯ ПЕРЛИНА ОДЕСИ» взяли участь автори і авторські колективи закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. На розгляд журі було представлено 154 роботи з 8 тематичних номінацій та одну колективу роботу.

Директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич зазначила, що  проєкт «ОСВІТНЯ ПЕРЛИНА ОДЕСИ» проведений вперше в Одесі та є унікальним для України, де звичайною практикою участі в конкурсах і змаганнях є грошові внески.

«Адже інтелектуальна праця вчителів повинна винагороджуватися не тільки словами, а й фінансовою підтримкою – для розвитку кращих освітніх ідей», – сказала Олена Буйневич.

Педагогічним працівникам та юним ерудитам вручили Сертифікати на отримання грошової винагороди та цінні подарунки.

Гостей та переможців конкурсів привітали художні колективи юних одеситів.

 

 

 

 

Share this post