Заходи до Дня Європи: анонс
Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує
З метою популяризації загального європейського надбання серед дітей і молоді та з нагоди Дня Європи у закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси проводитимуться тематичні заходи, зокрема:
05.05.2024 – телеміст між учнями 9-11 класів Одеського ліцею №49 та учнями Чеської школи ім. Масарика «Україна-Європа. Незламні», за адресою Одеський ліцей №49 (вулиця Давида Ойстраха, 12);
07.05.2024 – онлайн-зустріч учнів 9-11 класів Одеського ліцею №90 з німецькою письменницею та журналісткою Іриною Петер, за адресою Одеський ліцей №90 (вулиця Велика Арнаутська, 2Б);
08.05.2024 – зустріч учнів 9 класів Одеської гімназії №52 з представниками Фонду грецької культури в Одесі, за адресою Одеський ліцей №68 (вулиця Успенська, 58);
09.05.2024 – круглий стіл «Євроінтеграція України: погляд з Європи» здобувачів освіти Одеського ліцею №56 із запрошеними гостями Місії ЄЄ з прикордонної допомоги Молдові та Україні та Почесного консульства Латвійської Республіки в Одесі, за адресою Одеський ліцей №56 (вулиця Тіниста, 1);
10.05.2024 – відеоконференція «Міста України в Європейському союзі» між учнями 10-11 класів Одеського ліцею №13 та учнями європейських країн, за адресою Одеський ліцей №13 (вулиця Кримська, 62, корпус А);
16.05.2024 – Захід «Подорож країнами Європи», за адресою Одеський ліцей №117 (вулиця Рішельєвська, 18);
години спілкування, виховні години «Знай про Європу більше», «Ми в Європі», «День Європи в Україні», «Будьмо знайомі – Європа», «Вікно у світ європейської культури», «Видатні люди Європи», «В Європу з Україною в серці», «Відкриваємо Європу разом», «Україна – Європа: спільні цінності», «Європейські цінності та стандарти щодо верховенства права та поваги до прав людини»;
круглі столи «Україна – серце Європи», «Україна на шляху Європейської інтеграції», «Місце України у Європейському Союзі», «Дружба – це сила, що об’єднує світ», «День Європи: Україна – брама Європи», «Наш шлях до ЄЄ», «Що для мене означає бути громадянином європейської держави?», «Місце України серед європейських країн»;
вікторини«Така цікава Європа», «Одеса – це Європа», «Ми – європейці», «Україна – це Європа», «Хай сонечко сяє всім дітям Європи!», «Дружба – це сила, що об’єднує світ», «Вікно у світ європейської культури», «Європа – спільний дім», «Країни та міста Європи», «Відгадай країну ЄС», «Знай про Європу більше»;
квести «Мандрівка країнами Європи», «Столиці європейських держав», «Галопом по Європі», «Знайомтесь – Європейський Союз», «Лабіринтами Євросоюзу»;
віртуальні подорожі «З казкою по Європі», «Відкрий Європу для себе», «Мандруючи європейськими містами», «Подорожуємо Європою», «Країнами Європи», «Діти мандрують Європою»;
виставки творчих робіт (малюнків, фотоколажів, стіннівок) «Хай сонечко сяє всім дітям Європи», «Європейські перспективи», «Я і Європа», «Барви Європи», «Україна – європейська держава», «Європейська мрія», «Літературні меридіани Європи»;
книжкові виставки «Європа: вчора, сьогодні, завтра», «У книжок немає кордонів», «Вивчай Європу – змінюй Україну», «Європейська книга: від давнини до сьогодення»;
флешмоби «Україна – європейська держава», «Миру тобі, моя Україно!».