У закладі позашкільної освіти тримають освітянську «Теплу хвилю». Фото

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Протягом січня-березня 2023 року у рамках освітянської благодійної акції «Тепла хвиля» вихованці і педагоги КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «БІЛА АКАЦІЯ» спільно з членами Парламенту старшокласників м. Одеси та відвідувачами Центру єдності одеської молоді «Тепла хвиля» працювали над виготовленням окопних свічок для наших захисників. До їх роботи також приєдналися працівники Регіонального сервісного центру МВС в Одеській області.

Окопна свічка, яка виготовляється з бляшанки з під консервів, картону та парафіну (або воску), це підтримка наших воїнів – джерело тепла в бліндажі чи в окопі, де наші воїни тримають оборону. Горять такі свічки довго і не бояться вітру, на них можна і чайник підігріти, й речі підсушити, і зігрітися в холодному окопі.

Усі працювали над реалізацією цієї благодійної справи! Вихованці Одеського палацу дитячої та юнацької творчості «Біла акація» та учні Одеської ЗОШ № 27 допомагали у зборі порожніх бляшанок та картону.    За кошти від небайдужих одеситів, відвідувачів пункту незламності, а також допомоги працівників Регіонального сервісного центру МВС в Одеській області було придбано 80 кг парафіну для виготовлення свічок.

У рамках акції було виготовлено більше 300 окопних свічок, а також  відправлено захисникам Вугледару, Бахмуту, мешканцям деокупованих територій в Херсонській області. На кожній зі свічок старшокласниками були розміщені наліпки «Нашим рідненьким – щоб було тепленько!».

Сьогодні дуже важливо, щоб наші захисники відчували нашу підтримку! Слава Україні! Слава ЗСУ!

    

 

 

 

_________________________________

«Масляна єднає»: захід у рамках акції «Тепла хвиля». Фото

Тривають заходи у рамках акції «Тепла хвиля». Фото. Відео

Пройшов благодійний ярмарок «Тепла хвиля» на підтримку військових. Фото

Триває акція «Тепла хвиля». Фото

Підтримка захисників у рамках акції «Тепла хвиля». Відео, фото

«Тепла хвиля» Одеси зігріє наших захисників. Фото, відео

Благодійна акція «Тепла хвиля»

Share this post